Skip to content Skip to navigation
POMARAŃCZOWY RACING

POMARAŃCZOWY RACING

Zagrajmy w grę. Co się stanie, gdy połączysz kolor żółty z czerwonym?
Otrzymasz wówczas barwę kreatywności i pożądania. Połączenie energii z mocą, odwagi z adrenaliną. Otrzymasz esencję zaklętą w naszym logo, esencję tonacji, które zawsze towarzyszyły Skorpionowi we wszystkich jego wyzwaniach i które stworzyły jego legendę.
Powitaj Pomarańczowy Racing, kolor wszystkich naszych instynktów.

1.4 TURBO T-JET

Dostępny z rzędowym, 4-cylindrowym silnikiem 1.4 Turbo T-Jet o mocy 165 KM (Abarth 595) lub 180 KM (Abarth 695). Osiągi, które każdemu zapewnią zastrzyk adrenaliny.

Moc silnika Abartha 695 sprawia, że każda sekunda spędzona za kierownicą, staje się jeszcze bardziej wyjątkowa, oferując absolutnie nowy wymiar dobrej rozrywki. Wspaniałymi dodatkami do silnika modelu 695, podkreślającymi jego wyjątkową charakterystykę są:
• Hamulce Brembo
• Układ wydechowy Record Monza Sovrapposto
• Emblemat 695

UWOLNIJ RYK SILNIKA

Uzyskiwane osiągi mają swój unikalny dźwięk. Dzięki wyjątkowemu wydechowi Record Monza Sovrapposto, uwolnisz ryk Skorpiona, stworzony z myślą o tych, którzy nie chcą pozostać niezauważeni.

*Dostępny tylko w modelu 695 (silnik o mocy 180 KM)

BĄDŹ MISTRZEM NA DRODZE

Kontrola, bezpieczeństwo i perfekcyjna przyczepność do nawierzchni. Zawieszenie Koni jest tym, czego każdy wielbiciel Abartha potrzebuje najbardziej, by w pełni cieszyć się drogą i by ją zdominować.

STYL I WYGODA

Fotele z tapicerką materiałową zapewniają sportowy charakter bez konieczności rezygnowania z komfortu. Dzięki zintegrowanym zagłówkom zapewnią one idealną pozycję, nawet przy najbardziej wymagających manewrach na drodze.

URZEKAJĄCA W KAŻDYM CALU

Nowa deska rozdzielcza została wykończona w głębokim czarnym odcieniu, który mocno podkreśla każdy jej szczegół, akcentując odważny charakter Skorpiona. To niemożliwe, byś zdołał oderwać od niej wzrok.

ZAINSPIROWANE HISTORIĄ

Wzorowane na najlepszych samochodach rajdowych na świecie, ostre linie 17-calowych felg aluminiowych Montecarlo, tchną nowe życie w historię, czyniąc z Twojego nowego Abartha prawdziwą gwiazdę na drodze.

ROZPOCZNIJMY WYŚCIG

Abarth zawsze potrafił dostarczyć dreszczyku emocji na drodze. Dlatego nowy Abarth 695 wyposażony jest w hamulce Brembo z 4-tłoczkowymi aluminiowymi zaciskami i powiększonymi tarczami, których konstrukcja oparta została na nowoczesnej technologii wykorzystywanej w samochodach wyścigowych.

* Dostępne tylko w modelu 695 (silnik o mocy 180 KM)

POŁĄCZ SWOJE PASJE

Dzięki Apple CarPlay i Android Auto™ możesz połączyć swojego smartfona z systemem multimedialnym i znaleźć na 7-calowym wyświetlaczu HD to, czego aktualnie potrzebujesz. Uzyskasz dostęp do aktualnych informacji o pojeździe, kontaktów telefonicznych i ulubionej muzyki, którą teraz masz na wyciągnięcie ręki.

OSIĄGI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Design, technologia i innowacja. Nie potrzeba więcej słów dla opisania zaawansowanej kierownicy, która łączy w sobie miły dotyk Alcantary i nowoczesność włókna węglowego, zapewniając maksymalną kontrolę i zastrzyk adrenaliny podczas jazdy.

TURISMO

PAKIET TURISMO

ELEGANCKI WYGLĄD, KTÓRY PRZYCIĄGA UWAGĘ

Oto dowód na to, że można połączyć sportową duszę z eleganckim wyglądem. Staw czoła codziennym wyzwaniom, ale na własnych warunkach.

• Tapicerka w kolorze czarnym
• 17-calowe felgi aluminiowe
• Emblemat Turismo

* Alternatywa dla pakietu Competizione

COMPETIZIONE

PAKIET COMPETIZIONE

DROGA CZEKAŁA WŁAŚNIE NA TO

To propozycja dla tych, u których w żyłach, przy najwyższych prędkościach zaczyna płynąć czysta adrenalina i na dodatek wcale nie mają zamiaru tego zmieniać.

• Fotele Sabelt Racing Carbon
• 17-calowe felgi aluminiowe Supersport
• Emblemat Competizione

*Alternatywa dla pakietu Turismo