Skip to content Skip to navigation

Legenda marki z logo SkorpionaHistorię marki Abarth rozpoczął Carlo Abarth, któremu udało się przekuć swoją osobowość i wizję w nową filozofię motoryzacyjną. Od samochodów wyścigowych z nadwoziem bazującym na modelach Cisitalii, przez narodziny legendarnego zestawu tuningowego i imponujące rekordy na torze Monza pobite dzięki pojazdom z podwoziem Fiata 500 i Fiata 600, do europejskich zwycięstw Fiata 124 Abarth Rally i wygranych mistrzostw świata z Fiatem 131 Abarth Rally. Od pierwszego 204 A, którego poprowadził do sukcesu Tazio Nuvolari, do Abartha 500. Odkryj legendy, takie jak 2400 Coupé, 1000 Bialbero Record Pininfarina lub 2000 Sport Tipo SE 010. Przeżyj ponownie historię marki Abarth na FCA Heritage.
POZNAJ historię

USŁUGI DLA SAMOCHODÓW KLASYCZNYCH


FCA Heritage oferuje szeroki zakres usług przygotowanych z myślą o entuzjastach, właścicielach i kolekcjonerach zabytkowych samochodów Abarth.
Powierz swój klasyczny samochód grupie ekspertów FCA Heritage, aby potwierdzić jego oryginalność Certyfikatem Autentyczności, lub oddaj go do naprawy i renowacji, aby obiekt Twojej dumy odzyskał dawny wygląd i osiągi.
Poznaj usługi

Odnowione przez twórców

FCA Heritage oferuje sprzedaż wybranych historycznych modeli Abartha. Obejmuje to ich naprawę, renowację i certyfikację dzięki pomocy załogi ekspertów technicznych.
Zostań właścicielem zabytkowego Abartha, o którym zawsze marzyłeś. Kup go bezpośrednio od oryginalnej firmy. Sprawdź, jakie samochody są obecnie dostępne w zakładce Odnowione przez twórców.
Poznaj modele