Skip to content Skip to navigation

SPRAWDŹ WIRTUALNY SALON ABARTHA LUB ODWIEDŹ JEDEN Z NASZYCH BEZPIECZNYCH SALONÓW

WIRTUALNY SALON Abartha

Poznaj samochody spod znaku Skorpiona bez wychodzenia z domu! Już teraz umów się na rozmowę wideo z naszym dealerem, aby zobaczyć na żywo wybrany przez Ciebie model Abartha na ekranie swojego komputera, tabletu lub smartfona. Podczas tej wirtualnej prezentacji nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz pomoże Ci w konfiguracji pojazdu.

Zapraszamy również do naszych bezpiecznych salonów marki Abarth, gdzie nasi doradcy pomogą Ci wybrać samochód przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa i dystansu społecznego.

 

  1. WYPEŁNIJ FORMULARZ

Wybierz interesujący Cię model Abartha, a jako formę kontaktu wybierz rozmowę wideo. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i umówi na rozmowę wideo w wybranym przez Ciebie terminie.

 

  1. ROZMOWA WIDEO

Dealer skontaktuje się z Tobą za pomocą komunikatora internetowego, aby zdalnie zaprezentować wybrany przez Ciebie samochód. Będziesz mógł obejrzeć go na żywo na swoim urządzeniu. Nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania, a także – jeśli zechcesz - przedstawi możliwości finansowania auta.

  1. JAZDA TESTOWA

Umów się na jazdę testową u wybranego przez Ciebie dealera. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby Klienci czuli się u nas bezpiecznie oraz komfortowo.

 

  1. ODWIEDŹ NASZ SALON

Umów się na spotkanie w jednym z naszych otwartych i bezpiecznych salonów, aby załatwić wszystkie niezbędne formalności oraz sfinalizować zakup Twojego nowego Abartha.