SPRAWDŹ WIRTUALNY SALON ABARTHA LUB ODWIEDŹ JEDEN Z NASZYCH BEZPIECZNYCH SALONÓW

WIRTUALNY SALON ABARTHA

Wystarczą cztery proste kroki, abyś mógł cieszyć się swoim nowym Abarthem. Umów się na rozmowę wideo z naszym dealerem, aby zobaczyć na żywo wybrany przez Ciebie model na ekranie swojego komputera, tabletu lub smartfona. Podczas prezentacji doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz pomoże Ci w konfiguracji wymarzonego pojazdu.

Zapraszamy również do naszych bezpiecznych salonów, gdzie nasi doradcy pomogą Ci w wyborze Twojego nowego Abartha.

  1. WYPEŁNIJ FORMULARZ

Wybierz interesujący Cię model, a jako preferowaną formę kontaktu wybierz rozmowę wideo. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i umówi na rozmowę wideo w wybranym przez Ciebie terminie.

 

  1. ROZMOWA WIDEO

Dealer skontaktuje się z Tobą za pomocą komunikatora internetowego, aby zdalnie zaprezentować wybrany przez Ciebie samochód. Będziesz mógł obejrzeć go na żywo na swoim urządzeniu. Nasz doradca odpowie na wszystkie Twoje pytania i przedstawi możliwości finansowania Twojego wymarzonego auta.

 

  1. JAZDA TESTOWA

Umów się na jazdę testową w dogodnym dla Ciebie terminie. Odbędzie się ona u wybranego przez Ciebie dealera z poszanowaniem panujących zasad sanitarnych.

 

  1. ODWIEDŹ NASZ SALON

Umów się na spotkanie w jednym z naszych otwartych i bezpiecznych salonów, aby załatwić wszystkie niezbędne formalności oraz sfinalizować zakup samochodu dla Twojej firmy. Wdrożyliśmy szereg środków zaradczych, by dbać o Twoje bezpieczeństwo.