Skip to content Skip to navigation

RADOŚĆ JAZDY NAPĘDZANA NOWĄ ENERGIĄ

7 sekund. Tyle tylko potrzeba, by całkowicie się zakochać w nowym Abarcie 500, najszybszym elektrycznym samochodzie miejskim łączącym osiągi Skorpiona z innowacyjnym napędem elektrycznym, który pozwala osiągnąć prędkość 100 km/h, zanim zdążysz się zorientować.

PROWADŹ SAMOCHÓD WEDŁUG TWOICH WŁASNYCH ZASAD

Specjalne tryby jazdy: Turismo, Scorpion Street i Scorpion Track dopasują się do Twojego indywidualnego stylu jazdy. W każdej chwili dają Ci wolność w zakresie doboru sportowych ustawień i uwolnienia mocy Twojego Abartha, zapewniając wyjątkową przyjemność z jazdy.

USŁYSZ DŹWIĘK SPORTOWYCH OSIĄGÓW

Daj się porwać brzmieniu nowego generatora dźwięku, który przywołuje klasyczny, gardłowy ryk Abartha, czyniąc go jeszcze potężniejszym i bardziej kultowym. Kiedy tylko chcesz, możesz go włączyć lub wyłączyć, ale dzięki temu innowacyjnemu systemowi dźwiękowemu przyjemność z jazdy pozostaje zawsze włączona.

PO PROSTU ELEKTRYZUJĄCY

Nowy podpis Skorpiona to nie „tylko zwykła sygnatura”. To połączenie osiągów z innowacją, zabawy ze zrównoważonym rozwojem. To dowód na to, że wnosimy nasz wkład w historię motoryzacji tak, jak czynimy to zawsze od 1949 roku.

KAŻDY SKORPION MA SWÓJ TRON

Nowy sportowy design foteli został wzbogacony wizerunkiem skorpiona, który wytłoczono na Alcantarze, wysokiej jakości materiale wywodzącym się z wyścigów nadającym wnętrzu ciemny sportowy wygląd. Najwyższy komfort zapewniają zintegrowane zagłówki z podobizną skorpiona wykonaną w technice laserowej.

POŁĄCZONY Z DROGĄ

Nowy Abarth 500 jest wyposażony w ekskluzywne 18-calowe felgi aluminiowe w kolorze Szarym Titanium z diamentowym szlifem, które scalają samochód z drogą, dzięki swym wyjątkowym walorom i agresywnemu wzornictwu. Są po prostu niepowtarzalne!

POPRAWIAJ SWOJE OSIĄGI

Przenieś swoją jazdę na wyższy poziom, dzięki systemowi multimedialnemu Uconnect™ z ekranem dotykowym o przekątnej 10,25-cala, szerokim i zaawansowanym technologicznie wyświetlaczem z ekscytującą grafiką. Korzystając ze specjalnych stron Performance, możesz śledzić swoje osiągi, uwalniając całą radość z jazdy.

TECHNOLOGIA W ZASIĘGU RĘKI

Połącz bezprzewodowo swój smartfon z Apple CarPlay lub Android Auto™ i jednym dotknięciem palca zarządzaj swoimi aplikacjami lub korzystaj z zapisanych kontaktów. Szeroki i innowacyjny ekran pomieści i wyświetli wszystkie informacje, których potrzebujesz.

WIĘCEJ ZABAWY, WIĘCEJ BEZPIECZEŃSTWA

Dzięki zaawansowanym systemom wspomagania kierowcy (ADAS) obejmującym: system autonomicznego hamowania awaryjnego, system kontroli pasa ruchu, system wykrywania zmęczenia kierowcy, funkcję rozpoznawania znakach drogowych, system monitorowania martwego pola, tempomat i połączenie alarmowe E-call, w które został wyposażony nowy Abarth 500, możesz czerpać przyjemność z jazdy nie rezygnując z bezpieczeństwa.

NAŁADOWANY OSIĄGAMI

Dzięki Abarthowi i trybom ładowania, w które został wyposażony, łatwo jest się cieszyć prawdziwą i niekończącą się zabawą.

Jesteś w domu? Podłącz swojego Abartha do domowego gniazdka. Jesteś daleko? Podłącz go do publicznej stacji ładowania. Spieszysz się? Użyj metody szybkiego ładowania, aby uzyskać 80% zasięgu w zaledwie 35 minut!

JEDEN WYSTARCZY

Aktywując tryb Turismo lub Scorpion Street, wystarczy jeden pedał, aby doświadczyć najwyższych osiągów. Za każdym razem, gdy podnosisz nogę, samochód zwalnia i odzyskuje energię kinetyczną, która jest przekształcana w energię elektryczną w celu naładowania akumulatora: w skrócie, jest to jedyny przypadek, w którym lubimy zwalniać.

BĄDŹ W KONTAKCIE Z OSIĄGAMI

BĄDŹ W KONTAKCIE
Z OSIĄGAMI

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najświeższe informacje ze świata elektrycznego Abartha.

ZAPISZ SIĘ

DANE techniczne

NAPĘD

Rodzaj silnika Silnik elektryczny z magnesami trwałymi

Moc Maksymalna 154 KM (113kW)

Maksymalny moment obrotowy 235 Nm

SKRZYNIA BIEGÓW Przekładnia o jednym przełożeniu

AKUMULATOR

Pojemność 42 kWh

Technologia Litowo-jonowy

Czas ładowania 3 kW gniazdo domowe, prąd zmienny (0-100%) - MODE 2: 15h 15min

11 kW stacja ładowania, prąd zmienny (0-100%) - MODE 3: 4h 15min

85 kW szybkie ładowanie, prąd stały (0-80%) - MODE 4: 35min

KONTROLA

ZAWIESZENIE

Przód: Kolumny MacPhersona z amortyzatorami teleskopowymi

Tył: Belka skrętna z amortyzatorami teleskopowymi

HAMULCE

Przód: Tarczowe wentylowane Ø 281 x 26

Tył: Tarczowe Ø 278 x 12

KOŁA

18'' felgi aluminiowe z oponami 205/40 R18

OSIĄGI

Maksymalna prędkość 155 km/h (ograniczona elektronicznie)

Przyspieszenie 0-100 km/h 7 s*
* Przy poziomie naładowania akumulatora >90%

Prezentowane zdjęcia mają wyłącznie charakter poglądowy. Samochód nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży. Rozpoczęcie przyjmowania zamówień na rynku polskim planowane jest na marzec 2023 roku.

Naklejki boczne są sprzedawane oddzielnie jako akcesoria Mopar.