Skip to content Skip to navigation
sportowy samochód abarth 124 rally

Nowe modele Abarth 595 Scorpioneoro i Abarth 595 Monster Energy Yamaha

Abarth prezentuje dwie spektakularne serie specjalne - ekskluzywnego Abartha 595 Scorpioneoro i dynamicznego Abartha 595 Monster Energy Yamaha, które najlepiej reprezentują dwa oblicza marki - styl i osiągi oraz jej dwie ważne wartości - dziedzictwo i zabawę.

Abarth 595 Scorpioneoro to limitowana edycja wyprodukowana w liczbie 2000 egzemplarzy, która jest inspirowana ekskluzywnym A112 Abarth „Gold Ring", lepiej znanym miłośnikom marki pod nazwą A112 Abarth „Targa Oro". Był to elitarny samochód, wyprodukowany w 1979 roku w zaledwie 150 egzemplarzach. Oba charakteryzują się czarnym kolorem nadwozia, pozłacanymi detalami, wyrafinowanym i ekskluzywnym wnętrzem i niezwykle bogatym wyposażeniem standardowym.

Druga seria specjalna, Abarth 595 Monster Energy Yamaha, to doskonała kwintesencja wartości wspólnych zarówno dla marki z logo Skorpiona, jak i marki Yamaha. Wydajność, osiągi, sportowa rywalizacja i technologia – wszystko to skupia w sobie nowy model samochodu Abarth.

W Salonach Abartha można zamówić dwie nowe serie specjalne, korzystając z finansowania oferowanego we współpracy z FCA Bank i Leasys, które wspierają sprzedaż samochodów marki Abarth, oferując szeroki wachlarz rozwiązań finansowych dla Klientów zainteresowanych kredytem, leasingiem lub wynajmem ekskluzywnego Abartha 595 Scorpioneoro i dynamicznego Abartha 595 Monster Energy Yamaha. Każdy kto zechce zasiąść za kierownicą limitowanej wersji specjalnej Abartha będzie mógł wybrać spersonalizowany produkt finansowy w zależności od swoich indywidualnych potrzeb.

Obie serie specjalne zostaną zaprezentowane mediom 18 września podczas wirtualnej konferencji prasowej.

Zobacz wideo poświęcone nowym modelom marki Abarth.

https://www.youtube.com/watch?v=YGCpAZiSBuw

https://www.youtube.com/watch?v=hPLP2tmjpIs