Skip to content Skip to navigation

SILNIK 1.4 T-JET 180 KM

Uwolnij moc nowego Abartha 695 Competizione. Silnik 1.4 T-Jet o mocy 180 KM w połączeniu z turbosprężarką Garrett generuje 250 Nm momentu obrotowego przy 3000 obr./min oraz pozwala osiągnąć prędkość maksymalną 225 km/h i przyspieszenie 0-100 km/h w zaledwie 6,7 s.

NAJNOWSZA EWOLUCJA DŹWIĘKU ABARTHA

Jeśli Record Monza jest mechanicznym przekładem idei dźwięku Abartha, Record Monza Sovrapposto jest najdoskonalszym układem wydechowym Abartha. Bezkompromisowy dźwięk i jeszcze atrakcyjniejszy wygląd, które sprawiają, że Twój samochód jest jeszcze bardziej sportowy.

NAJLEPSZE PODEJŚCIE DO OSIĄGÓW

Poczuj asfaltową nawierzchnię toru w nowym Abarth 695 Competizione. Przednie i tylne zawieszenie Koni zapewnia niezrównaną kontrolę oraz najlepsze osiągi.

MOCNA ADRENALINA

Każdy kierowca poszukuje najlepszej pozycji do jazdy, aby mieć całkowitą kontrolę nad samochodem i móc maksymalnie wykorzystać jego możliwości. Oparcie z włókna węglowego i czerwone kontrastujące przeszycia podkreślają charakter tego modelu i definiują prawdziwy styl Abartha.

OSIĄGI W TWOIM TEMPIE

Aluminium, podobnie jak Alcantara i włókno węglowe, jest jednym z materiałów wykorzystywanych w świecie wyścigów. Nowy Abarth 695 Competizione jest wyposażony w unikalną aluminiową dźwignię zmiany biegów, która stanowi kolejny detal zastosowany z myślą o osiągach.

COMPETIZIONE JEST W NASZYM DNA

Pokaż swoją wyścigową duszę. Ekskluzywny emblemat Abarth 695 Competizione to symbol osiągów, adrenaliny i zabawy, które może zapewnić tylko ten samochód. Pokaż swoje DNA Abartha.

NIEDOŚCIGNIONA PRECYZJA NA ZAKRĘTACH

Czysta moc na prostych, maksymalna kontrola na zakrętach. Nowy Abarth 695 Competizione posiada mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu, połączony tylko z manualną skrzynią biegów, co umożliwia pokonywanie najbardziej wymagających zakrętów z największą precyzją, ograniczając podsterowność i utratę mocy.

WYŚCIGOWA DUSZA

Niezrównane osiągi i bezkompromisowy styl. Przednie zaciski hamulcowe Brembo w nowym Abarthcie 695 Competizione wyróżniają się osiągami i kultowym czerwonym kolorem, inspirowanym światem wyścigów.

ZDEFINIUJ SWÓJ STYL

Wybierz wzór i styl, który najlepiej według Ciebie pasuje do Abartha. Nowy 695 Competizione posiada 17-calowe felgi aluminiowe Montecarlo*. Prawdziwie stylowy detal.

*dostępność felg może ulec zmianie

DANE TECHNICZNE

MOC

SILNIK

Typ silnika, pojemność skokowa, liczba cylindrów, liczba zaworów T-JET, 1368 cm³, rzędowy 4-cylindrowy, 4 zawory na cylinder

Moc maksymalna w KM (kW) przy obr./min 180 (132) / 5500

Maksymalny moment obrotowy (Nm) przy obr./min 250 / 3000

Turbosprężarka Garrett GT 1446

SKRZYNIA BIEGÓW, UKŁAD WYDECHOWY I FILTR POWIETRZA

Skrzynia biegów 5-biegowa manualna / 5-biegowa automatyczna-sekwencyjna (opcja)

Układ wydechowy Record Monza Sovrapposto z czterema pionowo ustawionymi końcówkami

Filtr Wysokowydajny filtr BMC

KONTROLA

ZAWIESZENIE Przód: Kolumny MacPhersona ze stabilizatorem

Tył: Belka skrętna ze stabilizatorem

USTAWIENIE Obniżone sportowe zawieszenie

AMORTYZATORY

Przód: KONI z zaworem selektywnego tłumienia drgań (FSD)

Tył: KONI z zaworem selektywnego tłumienia drgań (FSD)

HAMULCE Przód: Tarczowe nawiercane i wentylowane Ø 305 x 28, aluminiowe zaciski hamulcowe Brembo

Tył: Tarczowe nawiercane Ø 240 x 11

KOŁA Felgi aluminiowe 17” z oponami 205/40

UKŁAD ELEKTRYCZNY Akumulator 250 A / 50 Ah

OSIĄGI

Prędkość maksymalna 225 km/h

Przyspieszenie 0-100 km/h (s) 6,7 (6,9 automatyczna-sekwencyjna skrzynia biegów)

Stosunek masy do mocy 5,8 kg/KM

Spalanie w cyklu mieszanym WLTP (l/100 km) 6,8 (6,7 automatyczna-sekwencyjna skrzynia biegów)

Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP (g/km) 155 (153 automatyczna-sekwencyjna skrzynia biegów)

Norma emisji spalin Euro 6D-Final

Tradycja 695

Tradycja 695

695 od zawsze był najbardziej sportowym, urzekającym i napędzanym adrenaliną Abarthem. Nowy 695 Competizione zajmuje pole position pod względem wyścigowej duszy. Od układu wydechowego Record Monza Sovrapposto i mechanizmu różnicowego z ograniczonym poślizgiem, po wstawki z Alcantary i wykończenie w kolorze Szarym Tar Cold, to Competizione jak żaden inny.

Podziwiaj niebo

Podziwiaj niebo

Poczuj powiew powietrza w nowym Abarthcie 695 Competizione. Złóż dach i ciesz się nowym rodzajem osiągów i radości. Spraw, aby każdy moment na drodze był Twoim sposobem wyrażania duszy Abartha. Powiew powietrza daje czystą adrenalinę za kierownicą.