ABARTH Z NAGRODĄ SPORT AUTO 2017

16.10.2017

Abarth 695 biposto otrzymał od niemieckich czytelników nagrodę „Sport Auto Award 2017” w kategorii samochodów sportowych. To najmocniejsza jednostka produkcji seryjnej w portfolio marki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

FINAŁ TROFEO ABARTH 124 RALLY SELENIA

15.10.2017

Andrea Nucita wspólnie z Marco Vozzo odniósł zwycięstwo w rajdzie Rally 2 Valli, ostatnim wyścigu Trofeo Abarth 124 rally Selenia. Nucita zwyciężył w kategorii R-GT i zajął 7. miejsce, wyprzedzając pozostałe samochody z napędem na dwa koła.

ADAC I ABARTH RAZEM W FORMULE 4

04.10.2017

Formuła 4 pomaga młodym, ambitnym kierowcom spełniać marzenia o karierze w Formule 1. Dzięki przedłużeniu współpracy ADAC z Abarthem o dwa kolejne lata, marka spod znaku Skorpiona również ma w tym swój udział!

ABARTH 124 RALLY: ZWYCIĘSTWO NA ASFALCIE W HISZPANII

01.10.2017

Abarth 124 rally zajął pierwsze miejsce w rajdzie w Asturie i objął prowadzenie w kategorii pojazdów z napędem na dwa koła w rajdach po asfalcie w Hiszpanii oraz w kategorii R-GT.

Skorpion nabiera mocy również za oceanem!

W MT Washington Hillclimb Abarth 124 rally wyprzedził konkurentów z napędem 4x4 i zajął 1. miejsce w kategorii samochodów dostosowanych do tego rajdów oraz 6. miejsce w klasyfikacji ogólnej. A do tego 1. miejsce w rozgrywkach kobiet.

ABATH 124 SPIDER „AUTEM DLA MŁODEGO PLAYBOYA”

03.07.2017

25 edycja redakcyjnego plebiscytu „Samochód Roku Playboya 2017” rozstrzygnięta. Na podium stanął Abarth 124 spider. Samochód zdobył tytuł „Auto dla młodego Playboya”.

NOWA SERIA SPECJALNA: ABARTH 695 RIVALE

26.06.2017

Osiągi Abartha, elegancja Rivy. Moc, która łamie granice i ekskluzywność, obok której nie można przejść obojętnie. Zobacz nową serię specjalną stworzoną we współpracy z Rivą.

abarth yamaha mt tour 2017

ABARTH PARTNEREM WYDARZENIA MT TOUR 2017 W POLSCE

MT Tour powraca! Weekend 8-9 lipca upłynie pod znakiem sportowych emocji i ryku silników. Przed nami największy zlot fanów Yamahy i Abartha, marek współpracujących przy motocyklowych mistrzostwach świata MotoGP, połączony z testowaniem motocykli z serii MP i samochodów z logo Skorpiona.

WIĘCEJ

PODSUMOWANIE ABARTH DAY 2017

Trwa dobra passa Abartha! Sukces Abarth Day 2017, zwycięstwo drużyny Movistar Yamaha MotoGP sponsorowanej przez markę z logo Skorpiona oraz premiera nowej, limitowanej edycji Abarth 695 XSR Yamaha Limited Edition.

WIĘCEJ

ABARTH 1000 RECORD PININFARINA DOCENIONY
W KONKURSIE ELEGANCJI

Abarth 100 Record Pininfarina z 1960 roku został doceniony w tegorocznym Konkursie Elegancji Villa d'Este.

WIĘCEJ

ZWYCIĘSKI ABARTH 124 RALLY!

Coraz bliżej finału Rajdowych Mistrzostw Europy. Abarth 124 Rally zdobywa swoje pierwsze zwycięstwo w klasie samochodów 2WD w wyścigu Rally Villa de Adeje!

WIĘCEJ

ABARTH NA GÓRSKICH MISTRZOSTWACH POLSKI

Podczas inauguracyjnego rajdu mistrzostw, który odbył się 14 maja 2017 r., nie mogło zabraknąć samochodów z logo spod znaku Skorpiona. Markę Abarth reprezentowały modele 595 i 124 spider.

WIĘCEJ

LEGENDARNY ABARTH 124 SPIDER POWRACA!

Za nami kolejna, 101. edycja najstarszego długodystansowego wyścigu Targa Florio. Abarth po raz kolejny był głównym sponsorem wydarzenia.