Skip to content Skip to navigation

SILNIK 1.4 T-JET 180 KM

Przedstawiamy nowego Abartha 695 Turismo, najpotężniejsze wcielenie Turismo w historii. Posiada silnik 1.4 16V T-Jet, który wraz z turbosprężarką Garrett dostarcza moc 180 KM. Prędkość maksymalna 225 km/h, 250 Nm momentu obrotowego przy 3000 obr./min i przyspieszenie 0-100 km/h w zaledwie 6,7 s.

WYJĄTKOWY DŹWIĘK

Moc Abartha powoduje powstawanie niepowtarzalnego dźwięku poprzez układ wydechowy Record Monza. Ten zainspirowany dawnymi zwycięstwami układ wydechowy dodaje stylu i podkreśla sportowy charakter tego małego supersamochodu.

PRZYGOTUJ SIĘ NA NOWE WYZWANIA

Trzymaj się mocno kierownicy i poczuj adrenalinę płynącą przez Twoje żyły. Nowy Abarth 695 Turismo posiada nową sportową kierownicę, która łączy autentyczny styl z jeszcze bardziej wyścigowym wyglądem.

STYL W RUCHU

Usiądź i zacznij zabawę. Na pokładzie nowego Abartha 695 Turismo znajdziesz ekskluzywne skórzane fotele dostępne w dwóch kolorach: brązowym i czarnym. Wybierz wnętrze, które pasuje do Twojego stylu.

WYŚCIGOWY STYL

Alcantara, materiał wywodzący się z wyścigów, na nowo ustanowił reguły sportowego stylu. Nowy Abarth 695 Turismo posiada deskę rozdzielczą obszytą Alcantarą, która poza oryginalnym wyglądem ogranicza odbijanie światła wewnątrz.

WYŻSZY POZIOM

Najwyższe wcielenie designu w formie koła. Nowy Abarth 695 Turismo jest wyposażony w ekskluzywne 17-calowe felgi Formula w kolorze tytanowym. Przyciągaj spojrzenia.

PRAWDZIWE TURISMO

Abarth 695 Turismo jest także dostępny w wersji cabrio. Wiatr we włosach czy kompaktowe wnętrze? Dzięki składanemu dachowi możesz wybrać jak chcesz doświadczyć wrażeń z jazdy.

DECYDUJ O SWOIM STYLU

Ekskluzywna aluminiowa dźwignia zmiany biegów łączy niezrównany styl z najlepszymi wrażeniami z jazdy samochodem sportowym dzięki obecności wyjątkowych materiałów wywodzących się z wyścigów.

NIEPOWTARZALNY Z NATURY

Stanowczy charakter, niepowtarzalne cechy i jeszcze silniejsza osobowość. To wszystko jest zawarte w nowym, ekskluzywnym emblemacie 695 Turismo.

DANE TECHNICZNE

MOC

SILNIK

Typ silnika, pojemność skokowa, liczba cylindrów, liczba zaworów T-JET, 1368 cm³, rzędowy 4-cylindrowy, 4 zawory na cylinder

Moc maksymalna w KM (kW) przy obr./min 180 (132) / 5500

Maksymalny moment obrotowy (Nm) przy obr./min 250 / 3000

Turbosprężarka Garrett GT 1446

SKRZYNIA BIEGÓW, UKŁAD WYDECHOWY I FILTR POWIETRZA

Skrzynia biegów 5-biegowa manualna / 5-biegowa automatyczna-sekwencyjna (opcja)

Układ wydechowy Układ wydechowy Record Monza z 4 końcówkami

Filtr Wysokowydajny filtr BMC

KONTROLA

ZAWIESZENIE Przód: Kolumny MacPhersona ze stabilizatorem

Tył: Belka skrętna ze stabilizatorem

USTAWIENIE Obniżone sportowe zawieszenie

AMORTYZATORY

Przód: KONI z zaworem selektywnego tłumienia drgań (FSD)

Tył: KONI z zaworem selektywnego tłumienia drgań (FSD)

HAMULCE Przód: Tarczowe nawiercane i wentylowane Ø 305 x 28, aluminiowe zaciski hamulcowe Brembo

Tył: Tarczowe nawiercane Ø 240 x 11

KOŁA Felgi aluminiowe 17” z oponami 205/40

UKŁAD ELEKTRYCZNY Akumulator 250 A / 50 Ah

OSIĄGI

Prędkość maksymalna 225 km/h

Przyspieszenie 0-100 km/h (s) 6,7 (6,9 automatyczna-sekwencyjna skrzynia biegów)

Stosunek masy do mocy 5,8 kg/KM

Spalanie w cyklu mieszanym WLTP (l/100 km) 6,8 (6,7 automatyczna-sekwencyjna skrzynia biegów)

Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP (g/km) 155 (153 automatyczna-sekwencyjna skrzynia biegów)

Norma emisji spalin Euro 6D-Final

Pierwsze Turismo o mocy 180 KM

Pierwsze Turismo o mocy 180 KM

Ród Skorpiona wznosi swoją filozofię tworzenia samochodów na kolejny poziom. Wersja Turismo była jak dotąd najbardziej stylowym Abarthem, a teraz, dzięki zestawowi opcji konfiguracji, możliwe jest połączenie niepowtarzalnego stylu Turismo z równie niezwykłymi osiągami. Doceń nowy poziom ekscytacji 695. Niech zabawa się zacznie!

Otwórz swój umysł

Otwórz swój umysł

Są takie chwile, gdy wiesz, że nie chcesz innego samochodu. Właśnie wtedy w pełni doświadczasz podekscytowania i adrenaliny. Więc powstaje pytanie: otwarty czy zamknięty? Osiągi decydują o Twoich wyborach.