Skip to content Skip to navigation

SILNIK 1.4 T-JET 180 KM

Pod maską Abartha 695 znajdziesz potężny silnik 1.4 16V 180 KM T-Jet. Ta jednostka o wysokich osiągach w synergii z turbosprężarką Garrett generuje do 250 Nm momentu obrotowego przy 3000 obr./min i pozwala osiągnąć prędkość maksymalną 225 km/h i przyspieszenie 0-100 km/h w zaledwie 6,7 s.

DŹWIĘK JEDYNY W SWOIM RODZAJU

Podczas jazdy Ty i wszyscy dookoła usłyszycie jedyną w swoim rodzaju ścieżkę dźwiękową. Nowy Abarth 695 jest standardowo wyposażony w kultowy układ wydechowy Record Monza, który przekłada pracę silnika na unikalny i odważny dźwięk.

ADRENALINA W ZASIĘGU RĄK

Wspaniałe osiągi Abartha pochodzą z doskonałej harmonii między samochodem a kierowcą. Dlatego nowy 695 powita Cię sportową kierownicą wykończoną detalami z włókna węglowego i Alcantary.

KWESTIA STYLU

Wejdź do wnętrza prawdziwego supersamochodu. Fotele Sabelt z tapicerką materiałową i szarymi matowymi oparciami podkreślają sportowy charakter wnętrza, oferując pełną regulację dla maksymalnego komfortu podczas jazdy.

CZAS SIĘ WYRÓŻNIĆ

Abarth 695 to samochód, który zna Twój styl. Wyjątkowe wykończenie w kolorze Szarym Tar Cold na przednim i tylnym zderzaku, klamkach i obudowach lusterek bocznych.

WYŻSZY POZIOM

Na pokładzie Abartha 695 każdy detal ma znaczenie. 17-calowe felgi aluminiowe Montecarlo cechują się atrakcyjną geometrią, która podkreśla sportowy charakter tego samochodu.

POŁĄCZENIE STYLU I OSIĄGÓW

Czerwone zaciski hamulcowe Brembo wyróżniają się wyglądem, ale także nadzwyczajną responsywnością podczas hamowania. Sportowy charakter przekłada się na bezpieczeństwo w nowym Abarthcie 695.

STYLOWE I SPORTOWE

Wnętrze wykończone Alcantarą to wyjątkowe wyposażenie na tle konkurencji. Poza dodaniem wnętrzu stylu, materiał ogranicza refleksy światła, aby ułatwić skupienie się na drodze.

NIEZRÓWNANE OSIĄGI

Poczuj drogę. Nowy Abarth 695 jest standardowo wyposażony w przednie i tylne zawieszenie KONI, które zapewnia idealną przyczepność do asfaltu. Przenieś osiągi na wyższy poziom.

DANE TECHNICZNE

MOC

SILNIK

Typ silnika, pojemność skokowa, liczba cylindrów, liczba zaworów T-JET, 1368 cm³, rzędowy 4-cylindrowy, 4 zawory na cylinder

Moc maksymalna w KM (kW) przy obr./min 180 (132) / 5500

Maksymalny moment obrotowy (Nm) przy obr./min 250 / 3000

Turbosprężarka Garrett GT 1446

SKRZYNIA BIEGÓW, UKŁAD WYDECHOWY I FILTR POWIETRZA

Skrzynia biegów 5-biegowa manualna / 5-biegowa automatyczna-sekwencyjna (opcja)

Układ wydechowy Record Monza z 4 końcówkami

Filtr Wysokowydajny filtr BMC

KONTROLA

ZAWIESZENIE Przód: Kolumny MacPhersona ze stabilizatorem

Tył: Belka skrętna ze stabilizatorem

USTAWIENIE Obniżone sportowe zawieszenie

AMORTYZATORY

Przód: KONI z zaworem selektywnego tłumienia drgań (FSD)

Tył: KONI z zaworem selektywnego tłumienia drgań (FSD)

HAMULCE

Przód: Tarczowe nawiercane i wentylowane Ø 305 x 28, aluminiowe zaciski hamulcowe Brembo

Tył: Tarczowe nawiercane Ø 240 x 11

KOŁA

Felgi aluminiowe 17” z oponami 205/40

UKŁAD ELEKTRYCZNY

Akumulator 250 A / 50 Ah

OSIĄGI

Prędkość maksymalna 225 km/h

Przyspieszenie 0-100 km/h (s) 6,7 (6,9 automatyczna-sekwencyjna skrzynia biegów)

Stosunek masy do mocy 5,8 kg/KM

Spalanie w cyklu mieszanym WLTP (l/100 km) 6,8 (6,7 automatyczna-sekwencyjna skrzynia biegów)

Emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP (g/km) 155 (153 automatyczna-sekwencyjna skrzynia biegów)

Norma emisji spalin Euro 6D-Final

PURER RECORD MONZA SOUND

Czysty dźwięk Record Monza

Niesamowite rekordy ustanowione przez Carlo Abartha w 1965 r. na historycznym torze Monza były inspiracją dla jednego z najbardziej wyróżniających się elementów współczesnego Abartha. Układ wydechowy Record Monza wykorzystuje całe doświadczenie marki Abarth związane z dźwiękiem i osiągami i stanowi trwałe połączenie z własną historią naznaczoną sukcesami i zwycięstwami. Włączcie silniki: ścieżka dźwiękowa Waszych osiągów nazywa się Record Monza.

Idealny rozmiar

Kompaktowość samochodu sportowego ze sztywnym dachem czy pełna wolność cabrio? Wybierz wersję, która najlepiej odzwierciedla Twoje wyobrażenie o osiągach.