WIRTUALNY SALON ABARTH NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI
ODBIERZ TERAZ, ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ

Zacznij spłacać w 2021! Odroczenie spłat nawet do 8 miesięcy!

• Wybierz nowy samochód online na salon.abarth.pl lub wypełnij formularz na stronie www.abarth.pl
• Skontaktuj się z nami za pomocą swojego komputera, tabletu lub smartfona
• Umów się na prezentację wideo on-line
• Załatw wszystkie formalności i promocyjne finansowanie przez internet
• Skorzystaj z możliwości odroczenia płatności – pierwsza rata dopiero w 2021 roku
• Odbierz swój nowy samochód pod swoim domem dzięki usłudze FCA door-to-door


NOTA PRAWNA:
„Leasingodawca: Leasys Polska Sp. z o.o. Oferta leasingu jest skierowana tylko do przedsiębiorców oraz dotyczy wybranych wersji samochodów marki Abarth. Szczegóły promocji są dostępne u autoryzowanych dealerów marki Abarth. Pierwsza rata kapitałowo-odsetkowa w wysokości określonej w umowie jest płatna po 8 miesiącach (jest to 9 rata zgodnie z harmonogramem umowy). Przez pierwsze 8 miesięcy Klient płaci  raty w wysoko��ci 1 PLN netto. Oferta dostępna dla okresów finansowania od 24 do 60 miesięcy oraz wpłaty własnej od 0%. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez Leasys Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu określone są w umowie, zawarcie umowy jest uzależnione od oceny zdolności leasingowej klienta.

Kredytodawca: FCA Bank S.p.A. działający poprzez FCA Bank S.p.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla samochodu Abarth 595 1.4 T-Jet 16v w cenie 78 240,00 zł brutto, wpłata własna: 0 zł, okres kredytu: 84 miesięcy, 76 miesięcznych rat: 1 345,54 zł; oprocentowanie stałe w wysokości 0% w okresie pierwszych 8 miesięcy kredytu, w których Kredytobiorca nie płaci miesięcznych rat i oprocentowanie stałe w wysokości 6,99% w pozostałym okresie kredytu; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 7,9%, całkowita kwota kredytu: 78 240,00 zł (bez kredytowanych kosztów), całkowity koszt kredytu: 24 020,72 zł  (w tym opłata przygotowawcza: 0 zł, odsetki: 19 822,36 zł, ubezpieczenie Bezpieczny Kredyt: 4 198,36 zł), całkowita kwota do zapłaty: 102 510,72zł. Obowiązkowe ubezpieczenie AC oraz GAP lub Bezpieczny Kredyt. Wyliczenie na dzień 27.04.2020 r. Przyznanie kredytu uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy.

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Promocja jest ograniczona w czasie. Rzeczywisty wygląd i cechy pojazdu mogą się różnić od prezentowanych w materiale reklamowym. Szczegóły dotyczące oferty kredytowej i ubezpieczeniowej w salonach grupy FCA oraz nawww.fcabank.pl. Szczegóły i informacje dotyczące spełniania wymogów ochrony.”

* obowiązuje opłata wstępna w kwocie 50 zł brutto przy zawieraniu umowy on-line.

Logo

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Wybrany model:*

 
 
 
 
 
 
 
 

ZGODA
Zapoznawszy się z Informacją o polityce prywatności

na działania marketingowe


na działania związane z profilowaniem


na udostępnienie danych osobowych do podmiotów współpracujących na potrzeby ich własnych działań marketingowych


Calcola il percorso
Partenza la tua posizione
Arrivo la tua concessionaria Abarth

WYŚLIJ

Dziękujemy za zamówienie.


Dealer skontaktuje się z Tobą.

Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później.