Skip to content Skip to navigation

Zwycięski hattrick samochodów Abarth

Samochody marki Abarth odniosły spektakularny triumf w kolejnych plebiscytach. Zwycięski początek 2020 roku potwierdził ogromną popularność samochodów marki z logotypem Skorpiona, która w zeszłym roku obchodziła 70. urodziny.

Podczas dziewiątej edycji plebiscytu „Best Brands” zorganizowanego przez niemiecki magazyn „Auto Bild”, marka Abarth zajęła trzy najwyższe miejsca na podium w trzech różnych kategoriach. Czytelnicy magazynu przyznali włoskiemu producentowi samochodów pierwsze miejsce za najlepszy design, a trzeci rok z rzędu uznali design Abartha za najlepszy w kategorii samochodów miejskich oraz kabrioletów. W głosowaniu wzięło udział aż 57 tysięcy czytelników.

Samochody Abarth 595 i Abarth 695 zostały także wyróżnione przez niemieckich, austriackich i szwajcarskich czytelników magazynu MOTORSPORT AKTUELL i zwyciężyły w kategorii „Samochód wyścigowy roku”. Fani motoryzacji docenili zaangażowanie włoskiej marki w sport i spopularyzowanie rozwiązań technologicznych przeznaczonych dla sportów wyścigowych.

Samochody z logiem Skorpiona zdobyły także prestiżowe nagrody w Słowenii oraz na Węgrzech, gdzie odbyły się lokalne edycje plebiscytu „Best Cars 2020” organizowanego przez niemiecki magazyn „Auto Motor und Sport”. Samochody zdobyły wiele nagród i wyróżnień, w tym tytuł „Best Car” dla samochodu Abarth 595/695.

Przyznane nagrody poszerzają niezwykle długą listę wyróżnień i sukcesów modelów 595 i 695. Jesteśmy niezwykle dumni, że samochody z logiem Skorpiona cieszą się tak dużą popularnością i są wysoko ocenianie zarówno przez profesjonalistów, jak i kierowców.

Miłośnicy marki już dziś mogą usiąść za kierownicą modelu 595 i przekonać się o jego wyjątkowych możliwościach.

Więcej informacji na temat wielokrotnie nagradzanej gamy samochodów Abarth na stronie www.abarth.pl