Skip to content Skip to navigation

Michał Szpak ambasadorem elektrycznego
Abartha 500e

12.06.2023

Michał Szpak to jeden z najbardziej ekspresyjnych i intrygujących wokalistów młodego pokolenia. W jego muzycznym CV błyszczy m.in. drugie miejsce w programie X-Factor, Grand Prix Złote Opole 2016 czy statuetka Bursztynowego Słowika na Top of the Top Sopot Festival 2022. Reprezentował również Polskę z utworem „Color of Your Life” w Konkursie Piosenki Eurowizji 2016.

Od 2023 roku Szpak został ambasadorem elektrycznego Abartha 500e w Polsce, a jego bezkompromisowy styl podkreśla zadziorny Abarth 500e Cabrio w kolorze Acid Green.

Samochód artysty pochodzi z ekskluzywnej serii Scorpionissima. Limitowany model (zaledwie 1949 wyprodukowanych egzemplarzy) został wyposażony w 18-calowe koła z aluminiowymi felgami i z diamentowym szlifem oraz posiada przeszkolony dach i tylne przyciemniane szyby. Oferuje również stalowe nakładki na pedały i listwy z wygrawerowanym logo oraz nową ramkę deski rozdzielczej. Na uwagę zasługuje także sportowy design foteli ozdobionych skorpionem wytłoczonym na alcantarze. W Polsce dostępnych będzie jedynie 10 egzemplarzy tej unikalnej serii.