Skip to content Skip to navigation

NOWA SERIA SPECJALNA: ABARTH 695 RIVALE

26.06.2017

Osiągi Abartha, elegancja Rivy. Moc, która łamie granice i ekskluzywność, obok której nie można przejść obojętnie. Zobacz nową serię specjalną stworzoną we współpracy z Rivą.

Osiągi Abartha, elegancja Rivy. Poznaj Abartha 695 Rivale.

26.06.2017

Abarth 695 Rivale powstał na styku dwóch legendarnych włoskich marek. Limitowana seria specjalna doskonale łączy w sobie moc Abartha i ekskluzywność Rivy. Elegancki, dwukolorowy design oddzielony dwoma pasami w kolorze akwamaryny nawiązuje do niebanalnej linii jachtów. Chromowo-satynowe dodatki i dbałość o najmniejsze detale sprawiają, że trudno przejść koło niego obojętnie.

Tymczasem pod maską samochodu Abarth 695 Rivale kryje się silnik o pojemności 1368 cm3 z mocą maksymalną 180 KM oraz momentem obrotowym 250 Nm. Osiągi tego modelu są naprawdę niesamowite: maksymalna prędkość 225 km/h i przyśpieszenie od 0 do 100 km/h w 6,7". Dzięki temu samochód zadowoli z pewnością wymagających Klientów poszukujących elegancji, wyrafinowania i osiągów.

Abarth 695 Rivale - wersje

Abarth 695 Rivale jest dostępny w wersjach hatchback i cabrio, a dzięki swoim unikalnym cechom samochód znajduje się w wąskim gronie Rejestru Abartha, który obejmuje najbardziej ekskluzywne samochody spełniające wymogi techniczne i historyczne, czyniące z nich „kolekcjonerskie unikaty"

Obok Abartha 695 Rivale na rynku pojawił się również 695 Rivale 175 Anniversary – specjalny, superlimitowany model przygotowany na 175. urodziny marki Riva. Charakteryzuje go rzemieślniczy kunszt wykończeń, zindywidualizowane elementy wyposażenia, specjalne felgi, wykończone ręcznie fotele pokryte niebieską i czarną skórą oraz specjalne, jubileuszowe logo. 175 Anniversary to edycja superlimitowana - oznacza to, że na drogach zobaczymy tylko 175 sztuk modelu hatchback i 175 sztuk wersji cabrio.