Skip to content Skip to navigation

Dni Abartha 2019, czyli największy zlot fanów z okazji 70-lecia marki Abarth

W PIERWSZY WEEKEND PAŹDZIERNIKA SPOTKAMY SIĘ W MEDIOLANIE NA NAJBARDZIEJ EKSCYTUJĄCEJ IMPREZIE W CAŁEJ HISTORII SKORPIONA.

Pełni emocji odliczamy ostatnie dni do 5 i 6 października, kiedy spotkamy się w Mediolanie z Abarthisti z całego świata na największym zlocie Abartha z okazji jego 70-lecia. Dni Abartha 2019 odbędą się w futurystycznym Milano Innovation Disctrict (MIND), gdzie przygotowaliśmy dla was mnóstwo atrakcji. Chcemy, żebyście przeżyli dwa dni w najlepszym stylu Abartha, w atmosferze zabawy, emocji i oczywiście adrenaliny.

Co czeka na uczestników imprezy? Przede wszystkim to, co kochacie najbardziej, czyli wiele chwil za kierownicami Abarthów: jazdy próbne własnym Abarthem lub u boku kierowcy testowego po blisko 3-kilometrowym torze, pełnym prostych, zakrętów i wiraży pozwalających wydobyć doskonałe osiągi Abartha. Ogromu adrenaliny będzie można doświadczyć podczas przejażdżki na siedzeniu pasażera w wielokrotnie nagradzanym Abarthcie 124 rally i podczas testowania jednego z Abarthów „70° Anniversario". Czekają też na was instruktorzy jazdy Abartha, którzy nauczą chętnych, jak radzić sobie z nagłą utratą przyczepności samochodu.

Z kolei w strefie rozrywki uczestnicy w każdym wieku będą mogli skorzystać z symulatorów jazdy, kierować zdalnie sterowanymi Abarthami oraz zobaczyć występy akrobatyczne kaskaderów. Całości towarzyszyć będzie energetyczna muzyka, poczęstunki i stoiska z akcesoriami „Abarth Authentic Accessories powered by Mopar".

Absolutnymi gwiazdami tego wydarzenia będą też współczesne i zabytkowe Abarthy, które będzie można podziwiać na wystawie oraz testować na drodze lub torze.

Na koniec zdradzimy, że oprócz powyższych atrakcji szykujemy też dla odwiedzających Dni Abartha 2019 wielką niespodziankę. A wszystko po to, by pobić zeszłoroczny rekord liczby uczestników: ponad 4000 fanów i ponad 3000 jazd testowych.

Do zobaczenia w Mediolanie!