Skip to content Skip to navigation

Witaj w świecie usług łączności!
Oto świat, w którym znajdziesz pełną gamę najnowocześniejszych usług, które pozwalają w dowolnym momencie zarządzać i sterować Twoim elektrycznym Skorpionem przez internet, za pośrednictwem aplikacji FIAT.
Ciesz się wyjątkowym bezpieczeństwem, wygodą i rozrywką dzięki najnowszym usługom, a przy tym oszczędzaj czas i pieniądze w podróży, korzystając z wartościowych wskazówek dostarczanych przez Twoje auto.

WYBIERZ, CZEGO POTRZEBUJESZ

POMOC JEST ZAWSZE BLISKO

Poczuj jeszcze więcej przyjemności z jazdy zawsze, gdy tego potrzebujesz. Pozwól, by zaawansowane funkcje pakietu Connect ONE wytyczały właściwy kierunek i zapewniały dodatkowe bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojego samochodu. Usługi na najwyższym poziomie zawsze na swoim miejscu!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WYGODA DZIĘKI ZDALNEJ KONTROLI

Dzięki usługom z pakietu Connect PLUS dostępnego w Twoim Nowym Abarthcie 500e, możesz przejąć pełną kontrolę nad swoim autem, korzystając z szeregu innowacyjnych funkcji pozwalających na zdalną kontrolę nad samochodem, zarządzanie procesem ładowania, prezentujących dane na temat jazdy i wiele więcej.

Ten pakiet jest dostępny dopiero po wybraniu pakietu Connect ONE.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

MIEJ PEWNOŚĆ, ŻE TWOJE AUTO JEST CHRONIONE

Poczuj się bezpiecznie, dzięki usłudze My ALERT LITE, która natychmiast wysyła powiadomienia do aplikacji mobilnej w razie każdego podejrzenia o próbie kradzieży (takiej jak nieupoważnione holowanie lub naruszenie bezpieczeństwa samochodu).

Ta funkcja jest dostępna dopiero po wybraniu pakietu Connect PLUS.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

WIĘCEJ WOLNEGO CZASU W SAMOCHODZIE

Ciesz się rozrywką i łącznością dzięki zaawansowanemu pakietowi funkcji, dzięki którym członkowie rodziny i pasażerowie mogą z łatwością łączyć się z Internetem, nie martwiąc się o zużycie danych komórkowych.

Ta funkcja jest dostępna po wybraniu pakietu Connect PREMIUM.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

    Connect ONE   |  Connect PLUS   |  Ochrona  |  Radość dzielenia się

CONNECT ONE

CONNECT ONE

POMOC ZAWSZE W ZASIĘGU RĘKI
Czerp korzyści z pakietu, który w Nowym Abarthcie 500e wliczony jest w cenę samochodu. Dzięki tym usługom możesz mieć pewność, że otrzymasz natychmiastowe wsparcie w razie wypadku i skorzystasz z pomocy drogowej zawsze i wszędzie, gdy tego potrzebujesz.

Siedząc w swoim samochodzie, możesz czuć się bezpiecznie, wszędzie tam, gdzie zmierzasz. Twój elektryczny Abarth pozwala nawiązywać połączenia alarmowe za pomocą przycisku na podsufitce*, skontaktować się z dedykowanym asystentem lub wezwać pomoc drogową bezpośrednio z poziomu ekranu dotykowego w aucie lub aplikacji FIAT.

* Połączenia alarmowe nie są dostępne z poziomu ekranu dotykowego w aucie lub aplikacji FIAT.

CONNECT PLUS

CONNECT PLUS

ZAWSZE W KONTAKCIE Z SAMOCHODEM
Korzystaj z usług dodatkowych, wykupując pakiet, w którym znajdziesz jeszcze więcej bezpieczeństwa, wygody i przyjemności. Pakiet Connect PLUS ułatwia życie kierowcy - szybko znajduje stacje ładowania akumulatora, pozwala zdalnie zablokować lub odblokować drzwi Twojego samochodu, jeszcze szybciej przemknąć przez miejską dżunglę i sprawdzić ważne informacje o działaniu Twojego Nowego Abartha 500e.
Pierwsze 6 miesięcy wliczone w cenę samochodu. Skorzystaj z okresu próbnego i przetestuj usługi, a następnie wybierz abonament dopasowany do Twoich potrzeb. Wejdź na stronę My Uconnect FIAT, aby wybrać odpowiednią opcję dla Ciebie.

Ta funkcja jest dostępna dopiero po wybraniu pakietu Connect ONE.

EASILY MANAGE THE LOAD OF YOUR VEHICLE

Z ŁATWOŚCIĄ ZARZĄDZAJ PROCESEM ŁADOWANIA SWOJEGO AUTA

Pakiet Connect PLUS otwiera przed użytkownikami Nowego Abartha 500e drzwi do świata usług łączności, które upraszczają ładowanie samochodu. Możesz zdalne zarządzać procesem ładowania przy pomocy ładowarki Wallbox w Twoim domu za pomocą jednego kliknięcia.

Jeśli jesteś już użytkownikiem Nowego Abartha 500e, zaloguj się na swój profil i aktywuj pakiet.

LUKSUS ZDALNEGO STEROWANIA NIEMAL KAŻDĄ OPCJĄ

LUKSUS ZDALNEGO STEROWANIA NIEMAL KAŻDĄ OPCJĄ

Zdalne zarządzanie wybranymi funkcjami za pomocą aplikacji FIAT to bułka z masłem. Możesz łączyć się ze swoim autem bezpośrednio z poziomu swojego smartfona i sprawdzać, jak poprawić swój styl jazdy. W aplikacji wyświetlisz także wskazówki Eco Score dotyczące ekologicznej jazdy i optymalizacji ładowania akumulatora Twojego auta. Funkcja My Remote pozwala odblokować i zablokować drzwi oraz sprawdzić poziom naładowania akumulatora. Z łatwością ustawisz też i zaprogramujesz działanie klimatyzacji zanim wsiądziesz do auta i zdalnie zarządzisz procesem ładowania samochodu. Z kolei za pomocą funkcji sterowania głosowego At-Home Digital Assistant możesz zdalnie komunikować się ze swoim Nowym Abarthem 500e.

Jeśli jesteś już użytkownikiem Nowego Abartha 500e, zaloguj się na swój profil i aktywuj pakiet.

EASY MAINTENACE WITHOUT THE MENTAL LOAD

SERWIS TWOJEGO AUTA BEZ ZBĘDNEGO ZAMIESZANIA

Zastanawiasz się, co dzieje się pod maską auta? Spokojna głowa - dzięki Connect PLUS w czasie rzeczywistym uzyskasz wszystkie informacje o stanie Twojego samochodu. Ciśnienie w oponach, stan licznika, aktualne przeglądy – po prostu otwórz aplikację FIAT lub sprawdź wszystkie informacje na wyświetlaczu w samochodzie.

Jeśli jesteś już użytkownikiem Nowego Abartha 500e, zaloguj się na swój profil i aktywuj pakiet.

NAWIGACJA, KTÓRA POMAGA PRZECHYTRZYĆ KORKI

NAWIGACJA, KTÓRA POMAGA PRZECHYTRZYĆ KORKI

Dotarcie do celu jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy jedno kliknięcie, żeby przesłać wybrany cel podróży z aplikacji FIAT bezpośrednio do auta (funkcja dostępna dla samochodów wyposażonych w nawigację). Najnowsza funkcja EV Routing wyświetla wskazówki i rekomendacje dotyczące najkorzystniejszego dojazdu do celu uwzględniając wszelkie stacje ładowania na trasie. Gdy wsiądziesz do samochodu, na ekranie Twojego nowego elektrycznego Skorpiona natychmiast pojawi się Twój cel podróży, z aktualnymi informacjami o ruchu i warunkach pogodowych, powiadomieniami o fotoradarach i lokalizacjami stacji ładowania. Mapy aktualizowane są na bieżąco, aby zapewnić kierowcy komfort użytkowania. Z pozycji wyświetlacza w Nowym Abarthcie 500e lub aplikacji FIAT możesz też ustalić cele, do jakich możesz dojechać przy aktualnym stanie naładowania akumulatora w Twoim samochodze.

Jeśli jesteś już użytkownikiem Nowego Abartha 500e, zaloguj się na swój profil i aktywuj pakiet.

PROTECTION

OCHRONA

OCHRONA PRZED KRADZIEŻĄ
Nie zaprzątaj sobie głowy obawami przed kradzieżą samochodu: dzięki tej usłudze* możesz zachować spokój bez względu na okoliczności, nawet gdy parkujesz auto przy drodze publicznej. Otrzymasz powiadomienie w razie celowej lub przypadkowej czynności z udziałem Twojego auta.
Wykupienie tej usługi nie tylko minimalizuje ryzyko, ale stanowi też ważny argument w negocjacjach stawki ubezpieczenia i sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Ta funkcja jest dostępna dopiero po wybraniu pakietu Connect PLUS.

  * Opcja płatna od pierwszego miesiąca  

MY ALERT*

MY ALERT*

W razie wystąpienia problemów z samochodem, natychmiast otrzymasz powiadomienie w aplikacji FIAT. W przypadku kradzieży samochodu, zostaniesz przełączony do operatora, a auto zostanie zlokalizowane, aby umożliwić interwencję policji.

*My Alert to usługa dodatkowa, która podlega opłatom. Dostęp do usługi można uzyskać za pośrednictwem serwisu My Uconnect FIAT (funkcja płatna od pierwszego miesiąca).

Jeśli jesteś już użytkownikiem Nowego Abartha 500e, zaloguj się do swojego profilu i aktywuj swoją usługę

RADOŚĆ DZIELENIA SIĘ

RADOŚĆ DZIELENIA SIĘ

BAW SIĘ I DZIEL
Dzięki tej usłudze z łatwością udostępnisz połączenie WIFI swoim najbliższym lub pasażerom, umożliwiając im korzystanie z Internetu.
Funkcja My Wifi* sprawia, że nie musisz już martwić się pozostałym pakietem danych komórkowych, Twoje podróże stają się przyjemne, a czas płynie szybciej. Ta funkcja jest dostępna po wybraniu pakietu Connect ONE.

*My Wi-Fi to usługa dodatkowo płatna.

MY WIFI*

MY WIFI*

Stwórz w swoim Nowym Abarthcie 500e punkt dostępu Wi-Fi obsługiwany przez Ubigi, który pozwala podłączyć nawet do 8 urządzeń jednocześnie.

*My Wi-Fi to usługa dodatkowa, która podlega opłatom. Dostęp do usługi można uzyskać za pośrednictwem serwisu My Uconnect FIAT (funkcja płatna od pierwszego miesiąca).


Jeśli jesteś już użytkownikiem Nowego Abartha 500e, zaloguj się na swój profil i aktywuj pakiet.