Skip to content Skip to navigation

CZUJESZ TĘ MOC?

Zabawa wkracza na drogę. Uwolnij wyjątkową moc Abartha 695 70° Anniversario: przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 6,7 s, stosunek mocy do masy 5,9 kg/KM. Takie osiągi to w głównej mierze zasługa silnika 1.4 T-Jet 180 KM z turbosprężarką Garrett i układem wydechowym Record Monza.

MAKSYMALNA PRZYCZEPNOŚĆ

Wyższy poziom bezpieczeństwa podczas ekstremalnej zabawy. Dzięki przedniemu i tylnemu zawieszeniu Koni z technologią FSD (selektywnego tłumienia drgań) zawsze możesz liczyć na podwyższony poziom przyczepności, większą zwrotność i stabilność toru jazdy.

ROZKRĘĆ ZABAWĘ

Większa precyzja dla poprawy osiągów. Dzięki turbosprężarce Garrett GT 1446 o stałej geometrii, udało się ograniczyć spływanie paliwa wzdłuż ścianek układu paliwowego.

ZABAWA W ROZMIARZE XL

Większy, zuchwalszy i jeszcze bardziej usportowiony. Ekskluzywny zestaw Campovolo Body Kit sprawi, że sylwetka Twojego Abartha 695 70° Anniversario stanie się jeszcze bardziej agresywna i bezkompromisowa.

ZAJMIJ MIEJSCE. I TO JAKIE MIEJSCE!

Weź głęboki oddech i przystąp do gry. Wyjątkowe fotele Sabelt Tricolore zostały specjalnie przygotowane dla Abartha 695 70° Anniversario. Dostarczają one najwyższy poziom komfortu. Ich profilowane podparcia boczne oraz środkowa część wykonana ze skóry, pozwalają czerpać maksymalną przyjemność podczas sportowego stylu jazdy.

SKORPION ODCISKA SWÓJ ZNAK

Każdy model w historii marki Abarth wiedział jak wyróżnić się z tłumu. Abarth 695 70° Anniversario nie jest tu wyjątkiem. Nowy matowy lakier Zielony Monza 1958 zawsze przyciąga uwagę, a nowe ekskluzywne oklejenia dachu, boków i maski nadwozia udowodnią, że jesteś prawdziwym Skorpionem.

GRAJ W SWOJĄ WŁASNĘ GRĘ

Oto fragment historii zaczerpnięty wprost z koncepcji samego Carlo Abartha. Ustaw spoiler zgodnie ze swoim stylem jazdy. Wybierz zakres ustawienia od 0° do 60° w zależności od tego czy potrzebujesz większej przyczepności czy więcej opływu aerodynamicznego.

POSKROM BESTIĘ

Niesamowity dźwięk, którym od 70 lat szczyci się Abarth, podąża wszędzie za Tobą. Układ wydechowy Record Monza z aktywnym zaworem sprawi, że wszyscy usłyszą moc Twojego Nowego Abartha 695 70° Anniversario. Oswój bestię i uwolnij jej prawdziwy ryk!

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

MOC

SILNIK

Typ silnika, pojemność skokowa, liczba cylindrów, liczba zaworów T-JET, 1368 cm³, rzędowy 4-cylindrowy , 4 zawory na cylinder

Moc maksymalna w KM (kW) przy obr./min 180 (132) / 5500

Maksymalny moment obrotowy (Nm) przy obr./min 250 Nm przy 3000 obr./min

Turbosprężarka Garret GT 1446

PRZEKŁADNIA, UKŁAD WYDECHOWY, FILTR POWIETRZA

Skrzynia biegów 5-biegowa, manualna / 5-biegowa, automatyczna-sekwencyjna

Układ wydechowy Układ wydechowy Record Monza z aktywnym zaworem i 4 końcówkami.

Filtry Wysokowydajny układ dolotowy BMC

KONTROLA

Zawieszenie

Przód: kolumny MacPhersona ze stabilizatorem poprzecznym

Tył: belka skrętna ze stabilizatorem poprzecznym

Ustawienie Obniżone sportowe zawieszenie

Amortyzatory

Przód: KONI z zaworem FSD (selektywnego tłumienia drgań)

Tył: KONI z zaworem FSD (selektywnego tłumienia drgań)

Układ hamulcowy

Przód: perforowane i wentylowane tarcze hamucowe o średnicy Ø 305 x 28 mm, 4-tłoczkowe, aluminiowe zaciski hamulcowe w kolorze czerwonym firmy Brembo.

Tył: perforowane i wentylowane tarcze hamulcowe o średnicy Ø 240 x 11 mm

Felgi ze stopów lekkich

Felgi ze stopów lekkich Supersport 17” z oponami 205/40

OSIĄGI

OSIĄGI

Prędkość maksymalna 225 km/h

Przyspieszenie 0-100 km/h (s) 6,7 (skrzynia manualna) - 6,9 (automatyczna-sekwencyjna skrzynia biegów)

Stosunek masy do mocy 5,9 kg/KM

Zużycie paliwa w cyklu miejskim (l/100 km) 8,7 (skrzynia manualna) – 8,2 (automatyczna-sekwencyjna skrzynia biegów) 

Zużycie paliwa poza miastem (l/100 km) 5,7 (skrzynia manualna) – 5,8 (automatyczna-sekwencyjna skrzynia biegów) 

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym (l/100 km) 6,8 (skrzynia manualna) – 6,7 (automatyczna-sekwencyjna skrzynia biegów) 

Emisja CO2 (g/km) 155 (skrzynia manualna) - 153 (automatyczna-sekwencyjna skrzynia biegów) 

Norma emisji Euro 6D

UWAGA SPOJLER

Nie każdy spoiler psuje zabawę, są takie, które ją rozkręcają. Zaprojektowany w latach 60 przez samego Carlo Abartha regulowany spoiler powraca w nowej wersji, aby zapewnić Ci zawsze najlepsze osiągi. Wybierz jedną pozycję z zakresu od 0° do 60° w zależności od tego czy potrzebujesz więcej przyczepności czy lepszej aerodynamiki. Potem ciesz się już tylko ostrą jazdą.

WSZYSTKIE ODCIENIE SUKCESU

Pięć niezwykłych kolorów. Wybierz ten, który pasuje do Ciebie najlepiej: Zielony Monza 1958, Szary Pista, Biały Gara, Czarny Scorpione czy Niebieski Podio. Wszystkie z szarymi dodatkami i oklejeniem. Którykolwiek wybierzesz, zawsze będziesz się wyróżniać.